Ana Sayfa Künye Yayın Akışı Foto Galeri İletişim
Başkandan Haberler Videolar Dergiler Kamu İhale Kurumu ( KİK )
Yeni Kayıt Üye Giriş
16.05.2014 tarihinde, 12:11 saatinde eklendi
Market sahibi konuştu: Kapıda durup ayrıldılar
Başbakan Erdoğan'ın Soma'da protesto gösterileri şiddetlenince girmek zorunda kaldığı marketin müdürü, "Kapının önünde durup ayrıldılar." dedi.

Başbakan Tayyip Erdoğan, Soma Belediyesi'nde yaptığı açıklama sonrası dışarıda bekleyen kişilerce protesto edilmesi sonrası o bölgede bulunan bir markete yönelmişti.

"KORUMALARI GÖRÜNCE KORKMUŞ"

Erdoğan ve beraberindekilerin yöneldiği marketin bağlı bulunduğu Yeşil Portakal A.Ş.'nin Genel Müdürü Hakan Dağhan, Hürriyet'e konuştu. Dağhan, olayın olduğu sırada kendisinin Akhisar'daki mağazada olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Sayın Başbakan ve beraberindekiler önce bizim markete doğru yöneldikleri görülüyor. Marketin manav reyonlarının olduğu yerde 15 saniye kadar durulduktan sonra geri dönülüyor. Durdukları nokta marketin giriş kısmı. Başbakan, kapıdan içeri ayağını dahi atmıyor. Neden oraya yönelindi, neden geri döndüler hiçbir anlam veremedik. O kargaşa anında bizim, manav reyonlarına bakan bir arkadaşımız da ezilme tehlikesi yaşamış. Zavallı korkmuş o da. Başbakan ve etrafında korumaları görünce…"

"MAĞAZADA KAMERA SİSTEMİMİZ VAR AMA..."

Dağhan, konuşmasının devamında "Bizim mağazada kamera sistemimiz var. Ancak dışarıda yaşanan olay anını net gösteren bir kayıt yok. Dükkânın içini gösteren bir kameramız var. Bizdeki kaydı biz izledik. Bizdeki kamera dışarıdaki kişileri üstten görüyor. Görüntülerde, yukarıdan bakıldığında orda 50 kişilik bir grup bir yöne doğru hareket ediyor ve aynı yönden geri dönüyor. Görüntü yukarıdan gösteriyor. Orda ne oldu ne bitti, biri bir şey mi söyledi… Orda birinin dikkatini bir şey mi çekti biz de anlamadık. O anda, başbakanın etrafında tam bir etten duvar örüldüğü için ne olduğu da net görülemiyor. Çünkü hem önde hem yanda 4-5 kişi var. O anda orada ne olduğunu görebilmek için herhalde omuz hizasında olmak gerekir" dedi.

"KAMERA KAYITLARI ALINMADI"

Hakan Dağhan, kamera kayıtlarının kendilerinde olduğunu, herhangi bir kurumdan kendilerinden kayıtların istenmesinin söz konusu olmadığını söyledi. Dağhan, "Böyle bir talep olursa benim haberimin olmaması imkânsız. Gelselerdi herhalde resmi bir yazı ile talep ederlerdi" dedi.

HABER 7

Diğer Haberler
MHP'li eski başkanın oğlu IŞİD'le savaşıyor
İhsanoğlu'nun katıldığı iftarda silah sesi
10 ünlü isimden Erdoğan'a destek
Kılıçdaroğlu, Tarhan ve Batum'u görmedi
Madenin yetkililerinden kahreden itiraf!
Market sahibi konuştu: Kapıda durup ayrıldılar
Başbakan Erdoğan'ın grup konuşması
Erdoğan'dan BDP'lileri güldüren diyalog
BDP'nin adı değişiyor! İşte öne çıkan ilk isim
Kemal Kılıçdaroğlu büyük bir yanlışa düştü
Meclis idam kararına karşı ortak bildiri yayınladı!
CHP, Çankaya için kendi adayını çıkaracak
AK Parti'nin seçimle ilgili en büyük endişesi!
Annesi için özel takipte olduğu yeni büyükşehir
AK Parti'nin ankette büyük fark attığı o il
Güncel Videolar
Zonguldak Valiliği
Yozgat Valiliği
Yalova Valiliği 2
Yalova Valiliği
Van Valiliği
Yerel Seçim Sonuçları
Hava Durumu
ISTANBUL
Piyasa Verileri
ANA SAYFA KÜNYE İLETİŞİM
Mahalli İdareler Haber ® 2011 -- Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat