Ana Sayfa Künye Yayın Akışı Foto Galeri İletişim
Başkandan Haberler Videolar Dergiler Kamu İhale Kurumu ( KİK )
Yeni Kayıt Üye Giriş
08.04.2015 tarihinde, 11:30 saatinde eklendi
MHP'ye ilk şok! Aday oldu istifa sinyali verdi
MHP Denizli Milletvekilliği sıralamasında 3'üncü sırada yer almasına tepki gösteren Ümit Bahtiyar, istifa sinyali verdi.

 Ümit Bahtiyar, "Eşimle, nasıl seçim kampanyası yapılır herkese gösterdik. Kimseye yaranamadık. Tüm Denizligördü, siz görmediniz. Ankara da görmedi. Allah’a emanet olun sayın ülkücü devleri" diyerek istifa sinyali verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekilliği sıralamasında ilk sırada Emin Haluk Ayhan’ın yer almasının ardından il başkanlığı herkesi birlik ve beraberlik içinde çalışmaya çağırırken, bazı adayların ve partinin ileri gelenlerinin sosyal medyadan ilk 7 sırayı eleştirdiği görüldü. MHP’de ilk sıraya daha önceki 2 seçimde olduğu gibi Emin Haluk Ayhan’ın getirilmesinin ardından milletvekilliği sıralamasında üçüncü sırada olan Ümit Bahtiyar sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Partiye geldiğinden beri birçok spekülasyon yapıldığını belirten Bahtiyar, "Ben sesimi çıkarmadım. Kulaklarımı tıkayarak çalıştım. Seçimlere girdim her şeyimi vererek. Eşimle, nasıl seçim kampanyası yapılır herkese gösterdik. Kimseye yaranamadık. Herkes konuştu. Herkes hor gördü. Tüm Denizli gördü. Siz görmediniz. Ankara da görmedi. Allah’a emanet olun sayın ülkücü devleri. Perşembe günü bir basın açıklaması yapacağım. Hakkım varsa üzerinizde helal edin, ben helal ettim" diyerek istifa sinyali verdi.


 
  MHP Denizli İl Başkanı da listenin açıklanmasının ardından bir açıklama yaptı. Herkesi birlik içinde çalışmaya çağıran MHP Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk, "Ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendirdiğimizde 7 Haziran seçimleri büyük Türk Devleti ve onun necip milleti için son derece önem arz etmektedir. Ülkemizi bu karanlık darboğazdan geçirerek layık olduğu müreffeh seviyeye çıkaracak olan hiç  kuşkusuz MHP’dir. 46 yıllık tecrübesi ve yetişmiş nezih kadrolarıyla MHP bu başarıyı sağlayacak güçtedir.Bu bağlamda partimizden aday olan 7 arkadaşımızın hepsi MHP’nin adayıdır. Aziz milletimizin MHP’ye ihtiyaç vardır.Milletimizi bu karanlıktan çıkaracak yegane güç MHP’dir. Başta ben ülkücüyüm diyen herkesi çalışmaya ve Denizlili hemşehrilerimizi MHP’ye desteğe çağırıyorum" diye konuştu.

Diğer Haberler
Gül: HDP sonuçlarına katlanmak zorunda
Somali’de İngiliz oyunu! Hedefte Türkler var
O’Neil: Her yıl 10 milyon insan ölecek
Bahçeli: Genel merkezdeki mescide hiç inmedim
Meral Akşener’den kaset iddialarına cevap
Davutoğlu: Menderes gibi şahadet baş göz üstüne
Bakan ''1 haftaya patlar'' dedi, gerçek oldu
Arnavutluk'ta Erdoğan'ı gözyaşlarına boğan şiir
Erdoğan'dan Ümit Kocasakal'a sert tepki
Davutoğlu'ndan seçim öncesi 'tuzak' uyarısı
MHP'ye ilk şok! Aday oldu istifa sinyali verdi
İşte HDP'nin Milletvekili Kesin Aday Listesi
İşte CHP'nin Milletvekili Kesin Aday Listesi
MHP 2015 milletvekili adayları tam listesi
AK Parti milletvekili aday listesi 2015
Güncel Videolar
Zonguldak Valiliği
Yozgat Valiliği
Yalova Valiliği 2
Yalova Valiliği
Van Valiliği
Yerel Seçim Sonuçları
Hava Durumu
ISTANBUL
Piyasa Verileri
ANA SAYFA KÜNYE İLETİŞİM
Mahalli İdareler Haber ® 2011 -- Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat